Aktualności

2014-03-18

KPT na targach Enex


Kielecki Park Technologiczny, wraz z lokatorami, prezentuje się podczas Targów Enex. 


Kielecki Park Technologiczny przygotował stoisko, które udostępnił lokalnym przedsiębiorcom, dzięki czemu instytucja po raz kolejny wspiera lokalny biznes.
- My płacimy za wynajęcie i zorganizowanie określonej powierzchni wystawienniczej, a nasi partnerzy korzystają z niej bezpłatnie – informuje dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz.
O tym, na których targach zorganizować stoisko, decydują firmy współpracujące z KPT. Tym razem  udział w wydarzeniu biorą EkoEnergia, Upgrade Energy i Dasty Bags.


Stoisko zorganizowano dzięki realizacji przez Kielecki Park Technologiczny projektu "Perspektywy RSI Świętokrzyskie - IV Etap”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.




Galeria zdjęć

Powrót