Aktualności

2010-04-08

Duże zainteresowanie budową KPT

Aż 6 firm złożyło ofertę w przetargu nieograniczonym na budowę Inkubatora Technologicznego, jednego z elementów Kieleckiego Parku Technologicznego. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku o powierzchni 4 642.11 m2, która będzie obejmowała rozbudowę i modernizację budynku o powierzchni 4 500 m2, przy ul. Olszewskiego w Kielcach.

Inkubator będzie świadczył kompleksowe i profesjonalne usługi przedsiębiorstwom działającym w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne na każdym etapie ich rozwoju: od  idei, do samodzielnej ekspansji rynkowej. Swoją siedzibę znajdą tu zatem firmy typu start-up oraz przedsiębiorstwa świadczące usługi w zakresie nowoczesnych technologii.

Przetarg nieograniczony na budowę Inkubatora Technologicznego prowadzony był przez Kielecki Park Technologiczny w ramach projektu pn.: ?Budowa infrastruktury Kieleckiego Parku Technologicznego? współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

Wizualizacje Inkubatora Technologicznego:


Galeria zdjęć

Powrót