Aktualności

2013-09-12

Przedsiębiorcy będą wpływać na kształcenie studentów


Przedsiębiorcy z regionu świętokrzyskiego, którzy są zainteresowani kształtowaniem programu studiów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego  mogą  już w najbliższy poniedziałek wyrazić swoją opinie na ten temat.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego zaprasza do udziału w dyskusji, podczas której omawiane będą propozycje zmian w kształceniu na kierunkach związanych z informatyką, fizyką oraz matematyką. Przedsiębiorcy będą mogli  przedstawić oczekiwania wobec studentów, absolwentów  czyli  swoich  potencjalnych pracowników. Wspólnie z wykładowcami i władzami poszczególnych wydziałów dokonają przeglądu planów zajęć, próbując je tak je przemodelować, by studia były jak najbardziej dopasowane do potrzeb rynku pracy. Dla prelegentów przewidziano wynagrodzenie. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z Anną Adamską – firma Trustee: aadamska@trustee.pl
Dyskusja rozpocznie się  o godzinie 17 w budynku G, sali A8 przy ulicy Świętokrzyskiej 15.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Edukacja dla rynku pracy”, realizowanego przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w partnerstwie z Izbą Gospodarczą "Grono Targowe Kielce".



Powrót