Aktualności
2012-05-11
Design tematem dyskusji
Czy Kielce mogą stać się centrum designu? - To pytanie będzie głównym tematem dyskusji, która odbędzie się niebawem w Kieleckim Centrum Kultury.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele środowisk związanych z designem, organizacji pozarządowych oraz władz miasta. Swoją opinię będą mieli okazję przedstawić również artyści, studenci oraz osoby zainteresowane projektowaniem. Uczestnicy spotkania będą zastanawiać się także, jaki potencjał designesrki ma stolica województwa świętokrzyskiego. Celem organizatorów dyskusji czyli Kieleckiego Parku Technologicznego i Stowarzyszenia Edukacja przez Internet jest pobudzenie kreatywności mieszkańców Kielc oraz zainicjowanie nowego wydarzenia kulturalnego.
Spotkanie zaplanowano na 21 maja na godzinę 17. Zorganizowane ono zostanie na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.
Dyskusja jest imprezą towarzyszącą kolejnej edycji, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem, Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF Fashion. Tegoroczna wiosenna impreza będzie nosić tytuł "Per Fumum" i odbędzie się w dniach 25-26 maja 2012 r. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji.
Rejestracja
Dyskusja jest realizowana w ramach projektu "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowanego z Programu dla Europy Środkowej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.